Nomino - usługi IT dla firm

Oferta promocyjna dla firm

Z myślą o małych i średnich firmach przygotowaliśmy zestaw usług, w ramach którego zapewnimy wdrożenie wybranych rozwiązań oraz kompleksowe wsparcie dla firmy w zależności od potrzeb i wymagań biznesowych.

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę promocyjną z myślą o organizacjach, które chcą budować lub usprawnić swoje rozwiązania informatyczne.

Dlaczego warto skorzystać z promocji ?

W ramach promocji oferujemy 40% rabatu na wybrane usługi przez okres 6 miesięcy.

Dla Firm, które nie posiadają jeszcze działów lub wparcia IT, jest to doskonały sposób aby wdrożyć systemy i usługi, które zapewnią optymalizację i stabilność w strukturze przedsiębiorstwa na korporacyjnym poziomie, jak również dla organizacji, które chcą rozszerzyć lub wdrożyć nowe rozwiązania IT.

Oferta jest ograniczona czasowo do końca roku 2021.

oferta

Usługi objęte ofertą promocyjną:

 • Service Desk dla 50 użytkowników
 • Monitoring IT do 60 urządzeń
 • wdrożenie komunikatora firmowego wraz z wsparciem
oferta

Jak to działa?

Wybierz usługi, które chcesz wdrożyć w organizacji. Podczas konsultacji, wraz z naszymi specjalistami IT, dobierzemy odpowiednie rozwiązania, które usprawnią działanie firmy, bazując na naszym 25 letnim doświadczeniu w informatyzacji przedsiębiorstw.

Zespół naszych ekspertów z firmy Nomino zajmie się wdrożeniem wybranych usług dla organizacji.  Cena pakieu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranych rozwiązań oraz ilości użytkowników i sprzętu.

oferta

Wsparcie IT w ramach pakietu

Po upływie okresu promocyjnego nie ma konieczności podpisywania dalszej umowy, a przy kontynuacji współpracy stawka pozostaje standardowa.

Wparcie po promocyjnym okresie 6 miesięcy będzie świadczone zgodnie z wcześniej ustaloną ceną per użytkownik lub per maszyna.

Cena za usługi wchodzące w skład pakietu jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego oprogramowania, ilości użytkowników, rodzaj sprzętu oraz ilości monitorowanych instancji.

oferta
Kalkulator usług

  IT equipment
  in company:

  1-1011-5051-100101 - 5001000<

  Office workers
  in company:

  10-5051-200201-10001000<

  Hours of support
  monthly:

  <1011-2526-5050<

  Workloads you
  need to backup?:

  <1011-2526-5050<

  How many IT assets
  would you monitor?:

  <1011-2526-5050<

  Which operating systems are used in company?
  WindowsLinuxOS XiOSAndroidOther

  Which system you would like to implement or learn more about?
  System GLPIMonitoring ITActive DirectoryMicrosoft 365BackupPassword ManagmentVoIPSystem ERPAntyvirus softwareCompany communicatorVirtual serversService DeskOther systems

  Full name (Required)

  E-mail address (Required)

  Company

  Phone

  Napisz do nas i umów się na darmową konsultację! Skontaktuj się z nami!