Nomino - usługi IT dla firm

Comarch BI Point

Business Intelligence często jest traktowane jako analityka biznesowa lub controlling. Zadaniem jego jest wsparcie procesu podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach, pozwalając w efekcie na poprawę efektywności planowania i zarządzania oraz zapewnienie całościowego wglądu w sytuację firmy.

COMARCH BI POINT

BI Point jako najnowsza aplikacja Comarch Business Intelligence jest dostępna także w modelu chmurowym. Została stworzona z myślą o kadrze zarządzającej, analitykach oraz dziale controllingu w przedsiębiorstwie. Comarch BI Point powstało jako rozwiązanie możliwie najbardziej intuicyjne i przyjazne użytkownikowi. Prostota obsługi, eleganckie formy graficzne i dostępność na różnych urządzeniach sprawiają, że obsługa Comarch BI Point jest intuicyjna i prosta a skuteczne użytkowanie narzędzia nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej.

Co wyróżnia jeszcze Comarch BI Point jest fakt, że pozwala nie tylko na przeglądanie i filtrowanie to można bezpośrednio w aplikacji tworzyć raporty i dashboardy, jak również udostępniać je innym do przeglądania. Ważne również, że różnego typu analizy mogą zostać także udostępniane za pomocą subskrypcji (e-mail/ FTP). Wszystkie te funkcje są dostępne przez Internet, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ pracownik ma dostęp do swoich i udostępnionych przez innych informacji za pomocą komputera, jak również urządzeń mobilnych.

oferta

BI POINT MENADŻER

Coraz większa liczba firm sektora MSP rozumie, że aby efektywnie konkurować z największymi przedsiębiorstwami na rynku, konieczna jest analiza danych gromadzonych w wyniku prowadzonej działalności. Jednak ciężko rywalizować z największymi firmami korzystającymi z najlepszych analityków bądź firm konsultingowych. Narzędzia klasy Business Intelligence mają pomóc w tym względzie mniejszym przedsiębiorcom. Do tej pory najczęstszą barierą uniemożliwiającą ich wdrożenie był brak zasobów zarówno ludzkich jak i finansowych. Dlatego rozwiązanie BI Point Menadżer jest dostępne w modelu chmurowym – tanim i przejrzystym.

Wdrożenie tego typu narzędzia jest proste i szybkie, a firma nie ponosi kosztów i ryzyk związanych z zakupem sprzętu, licencji bazodanowych czy każdorazową opłatą za aktualizację do nowszych wersji. Wykorzystując ponad czternastoletnie doświadczenie, firma Comarch zbudowała zupełnie nowe narzędzie klasy Business Intelligence przeznaczone dla użytkowników systemów Comarch ERP Optima/ Optima BR, które umożliwia przedsiębiorcom wkroczenie w zupełnie nowy wymiar biznesu. W ramach rozwiązania, platforma analityczna BI Point Menadżer integruje się z bazą danych programu Optima pobierając dane, które zostają przetransformowane do odpowiednich modułów analitycznych tak aby użytkownik mógł z nich korzystać w postaci predefiniowanych raportów i dashboardów.

oferta
Masz więcej pytań ? Napisz do nas